top of page

Avant Garde

Star Wars Türkiye Avant Garde, Star Wars ile ilgili içerik üreten sayfa/grup/kanal/bireyleri Avant Garde adı altında toplayıp bir iç destek zihniyetiyle Türkiye Star Wars topluluğunun gelişmesini amaçlamak için kurulmuş bir organizasyondur.

Misyon

Star Wars Türkiye Avant Garde'nin misyonu; olması gereken yerde olmayan, hak eden, destek ile çok güzel yerlere gelebilecek olan, işini hakkıyla yapan Star Wars içerik üreticilerine destek olmak ve hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştırarak Türkiye Star Wars topluluğunu geliştirmektir. Bunun yanı sıra haksız başarı elde etmeye çalışan (Discord sunucularında kurallara aykırı reklam yapma, metin/görsel/bilgi vb içerik çalma, gönderi çalma) bireyler bir kara listeye eklenecek ve hiçbir Avant Garde kendisine hiçbir konuda yardımda bulunmayacak.

İşleme

Star Wars Türkiye Avant Garde'nin her üyesi "Avant Garde" olarak bilinir. Her üyenin sorumluluğu yardıma ihtiyaç duyduğunu belirten diğer üyeye yardım etmektir. Böylece kendisi de ihtiyaç duyduğu halde herhangi bir üyeden yardım isteyebilir. Yardım istenecek konular; tasarım, cosplay, gündem kontrolü, Discord sunucu yönetimi, Instagram sayfa yönetimi, topluluk liderliği ve benzeridir.

Avant Garde logo

Üyeler

Sithpedi
Caftalks
Lego Star Wars Türkiye
Rebelstation
Star Wars Merkezi
SWGOH Türkiye
Lego Darth Vader
Geek Alemi
Star Wars Universe
Star Wars Akademisi
bottom of page